دسامبر 4, 2023
آغاز به کار شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در شیراز

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و بیمارستانی، تجهیزات آزمایشگاهی و توانبخشی در شیراز آغاز به کار کرد.

– ایسنا/فارس شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و بیمارستانی، تجهیزات آزمایشگاهی و توانبخشی در شیراز آغاز به کار کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، معاون فنی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو امروز، 5 مهرماه در مراسم افتتاحیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و بیمارستانی، تجهیزات آزمایشگاهی و توانبخشی در شیراز با اشاره به انتخاب شعار مهار تورم، رشد تولید برای سال جاری گفت: استان فارس به عنوان قطب پزشکی کشور و منطقه، جزو مهم ترین استان های کشور در تأمین سلامت مردم است.

اسحاق عامری با بیان اینکه سازمان غذا و دارو نگاه ویژه ای به استان فارس و دانشگاه علوم پزشکی شیراز دارد، افزود: در بازدید صبح امروز از تعدادی از شرکت های تولیدی تجهیزات پزشکی در شیراز، شاهد توانمندی ها و ظرفیت های بالای این شرکت ها بودیم.

مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این آیین، هدف از برپایی این نمایشگاه را تبادل دستاوردها و ارائه تجربیات موفق در حوزه تولید تجهیزات و ملزومات پزشکی عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *